Ukázky z naší nabídky

Geotrade Bohemia, a.s. - Geosvět, galerie minerálů a fosílií - idatabaze.czDrahé kameny - idatabaze.cz
NENECHTE SI UKRÁST AUTO
Systémy pro zabezpečení, vyhledávání
a monitorování vozidel.
www.sherlog.cz


Obchody

Věříme, že kousek přírody či informaci, kterou si od nás návštěvník odnese, bude inspirací ve vztahu k přírodě a jejímu poznání.

Obchody s minerály, fosíliemi a šperky budujeme pod názvem Geosvět jako součást našich projektů zaměřených na prezentaci historie vývoje země a přírody. Nabídka obchodů je zaměřena nejenom na profesionály, jako jsou geologové, sběratelé a zlatníci, ale především na široké spektrum návštěvníků. Někteří si zde koupí svůj první minerál a jiní publikaci s inspirací na výlet do přírody. Velká část je věnovaná šperkům. Zde si vyberou především ženy.

První z obchodů naleznete jako součást „Galerie minerálů a fosílií“ v Londýnské ulici 55 v Praze 2, viz mapa. Je to největší specializovaný obchod svého druhu v Čechách. Z ohromné kolekce a mnoha druhů zboží má každý možnost si vybrat svůj kámen či šperk.

Další obchod pod značkou Geosvět naleznete v Botanické zahradě hl. m. Prahy, ve skleníku Fata Morgana, viz. mapa. Tento obchod naleznete přímo ve skleníku u průchodu jeho třetí části. Jeho rozměry jsou menší a nabídka je výběrem naší kolekce, zaměřená na naše společné projekty s Botanickou zahradou.